Červenec 2010

Asi napíšu článek

6. července 2010 v 13:28 | Mareritt |  >>Jááá<<
Už dlouho jsem neměla tento typ nutkání :D. Tento půlrok byl mírně řečeno náročný. Když pominu běhání po doktorech (jelikož o tom mluvit nechci), všechno je jinak. Udělala jsem si jasno ve své orientaci. Odstěhovali jsme se ze Zlína - velmi chaotickým stylem, proto teď bydlím na šesti místech. Oblíbila jsem si životní styl "Kafe a cigára". Propadla jsem z matiky. V září nastupuju do prváku na zlínské hotelovce. Jedu do Ruska. Potom konečně uvidím Tarju. Celý srpen budu na koupáku (uklízet :D). A pak doufám dostanu prácu v McD. 
Ačkoliv si toto nikdo z nich asi nepřečte, chtěla bych poděkovat všem spolužákům za těch krásných pět let, za všechny vydařené akce, za to že jsem jim nebyla lhostejná. Vím, že poslední dobou to se mnou nebylo k vydržení. Nebudu se omlouvat, protože jsem na to měla právo. Nebudu vám vyčítat, že mě nechápete, protože z vašeho pohledu to chápat nejde. Sytý hladovému nevěří, jak říká přísloví. Stejně vás mám ráda a těším se na ty taneční ;).
A posílám velkou pusu Bobovi.
A na závěr dodávám, že se těším zpátky do Otrokovic, na Alenku především. Protože i když jsem mezi náma dojebala spoustu věcí, ona mě nezavrhla. A letos vidím, že přes odlišnost ve stylu a vizáži jsme prostě stejné. :-* (nejlepší: "Já bych si zapálila." "Chceš cigáro?" a svorně: "TY KOUŘÍŠ???" :D)

Naissankari 20. (Dvaadvacet hodin jsem nespal)

6. července 2010 v 13:02 | Mareritt |  Naissankari
Na moje poměry dlouhý díl - stránka a čtvrt! :D